Naši partneři

Knihovna Britského centra UP Olomouc

Britské centrum nabízí specializované služby v oblasti studia a výuky angličtiny, jazykových zkoušek a mezinárodních jazykových certifikací. Knihovna a multimediální studovna Britského centra jsou otevřené pro nejširší veřejnost.

V široké nabídce knihovny si každý najde materiály pro svoji jazykovou úroveň. Ze širokého výběru materiálů zde najdete např. učebnice pro všechny jazykové úrovně, jazykové testy všech úrovní s klíči, slovníky, gramatiky, četbu s CD, současnou i klasickou beletrii, filmy v původním znění s titulky a další.

Na počítači si zde také můžete udělat rozřazovací test, který určí vaši jazykovou úroveň. Jeho součástí jsou i poslechové dovednosti.

Ve spolupráci s British Council pořádá Britské centrum mezinárodní zkoušky z angličtiny, tzv. cambridgeské zkoušky, které patří mezi nejuznávanější mezinárodní jazykové kvalifikace. Zkouškové centrum British Council poskytuje nejen informační servis, registraci kandidátů a distribuci certifikátů, ale technicky i personálně zajišťuje samotnou realizaci zkoušek. Britské centrum tyto zkoušky pořádá již od r. 1994 a úspěšně zde zkoušky složily již tisíce kandidátů.

Oxford Bookshop Olomouc

Ostružnická 21, Olomouc

Prodejna Oxford Bookshop nabízí cizojazyčné učebnice, studijní literaturu a beletrii. Zaměstnanci knihkupectví vám poradí, které učebnice do kurzů jazykové školy ASAPA potřebujete. Knihu si můžete prohlédnout, zhodnotit, zda se jedná o úroveň, kterou potřebujete, případně vybrat z rozvrhu jazykové školy ASAPA kurz a učebnici na jiné úrovni. Oxford Bookshop je naším dodavatelem učebnic, učebnici si tedy můžete zakoupit zde v knihkupectví nebo v první hodině kurzu.

Zdravá anglická mateřská škola s.r.o.

Školka poskytuje výchovu a vzdělání dětem předškolního věku. Škola se specializuje na denní intenzivní výuku anglického jazyka zábavnou a přitažlivou formou. Dětem je podávána zdravá strava a pomocí speciálně navržených pomůcek a metod Marie Montessori nabízíme dětem možnost všestranného rozvoje. Děti mají možnost využívat široké nabídky zájmových kroužků např. výuku hry na flétnu, plavání, keramiku apod.

Výměnné odkazy:

  • Firemní výuka angličtiny v jazykové škole Tandem nabízí profesionální přístup s mnohaletou tradicí.
  • Jazykové kurzy nabízí široké spektrum výuky - od začátečníků až po velice pokročilé.